Shqyrtime rreth Choco Lite

 • Amarildo
  Për një kohë të gjatë nuk mund të liroja 10 kg, gjë që më pengoi të jetoja. Kam porositur pije me çokollatë Choco Lite në internet në faqen zyrtare të prodhuesit. Kam paguar me postë. Për një muaj hoqa qafe 8 kg. Bëra një pushim, rregullova ushqimin, pas një muaji përsërita kursin dhe shpëtova edhe 8 kg të tjera.
  Choco Lite
 • Anisa
  Unë kurrë nuk kam qenë mbipeshë, por pas lindjes së fëmijës tim të dytë, 10 kg shtesë nuk shkon askund. Vendosa të blej një pije me çokollatë Choco Lite. Kam hequr qafe 9 kg brenda një muaji.
  Choco Lite
 • Arijan
  Choco Lite Chocolate Shake është perfekt për përdorim të përditshëm dhe nuk ka shenja anësore. Për një muaj i hoqa qafe 10 kg dhe tani jam e lumtur!
  Choco Lite
 • Anisa
  Pija me çokollatë Choco Lite pastron menjëherë trupin nga toksinat dhe normalizon stomakun, duke përshpejtuar metabolizmin. Kam humbur 5 kg për 2 javë dhe jam i kënaqur me rezultatin.
  Choco Lite
 • Amarildo
  Kokteili me çokollatë Choco Lite nuk konsiderohet si një shtesë dietike dhe nuk përmban ndonjë përbërës kimik. Përbërësit kryesorë janë kafeja jeshile, manaferrat goji dhe kërpudhat lingzhi. Në 2 javë arrita të humbas 5 kg.
  Choco Lite
Vlerësimi i përdoruesit Choco Lite
4.3
6