Bleona Molla Autor i artikujve

autor:
Bleona Molla
Publikuar nga:
3 Artikuj

Artikujt e autorit

  • Dietë për humbje të shpejtë të peshës me 10 kg. Dietë intensive për humbje të shpejtë të peshës në shtëpi. Si ta detyroni veten të humbni peshë?
    9 Tetor 2022
  • Thelbi dhe tiparet e një diete të pijshëm për humbje peshe, avantazhet dhe disavantazhet e tij, kundërindikimet. Pas sa kohësh rezultati do të jetë i dukshëm dhe si të futeni në dietë në mënyrë korrekte. Një shembull i një menuje për 1, 14 dhe 30 ditë, nuancat e daljes.
    13 Tetor 2021
  • Buckwheat është një drithëra tepër e shëndetshme, kështu që u shfaq një dietë hikërror. Cilat varietete ka dhe pse duhet të shtoni kefir, lexoni në artikullin tonë.
    23 Shtator 2021