Koktej hollimi me çokollatë

Koktej me çokollatë Choco Lite në Tiranë

Koktej me çokollatë Choco Lite
4490 Lek8980 Lek
530

Për të porositur Choco Lite

Ulje -50%

Si të porosisni Choco Lite në Tiranë

E Re - Shake me çokollatë Choco Lite konsiderohet mënyra më e mirë për humbje peshe intensive. Ju mund të merrni koktejin me aromë kakao në Tiranë me një çmim tërheqës. Nëse keni nevojë të merrni fonde dhe të shpenzoni vetëm 4490 Lek, në formularin e porosisë, duhet të shkruani në fushat e formularit të porosisë - emrin dhe numrin e telefonit.

Pasi të plotësoni një formular të veçantë, një konsulent do t'ju telefonojë së shpejti për të sqaruar rendin dhe për të rregulluar dorëzimin në adresë dhe më pas zgjidhni kursin e kërkuar. Mënyra më e mirë është të merrni Choco Lite me një zbritje në faqen zyrtare të prodhuesit. Pagesa vetëm pas marrjes së parcelës për para në dorëzim me postë ose fonde korrier, pa parapagim.

Si te blejme në Tiranë Choco Lite

Skema e porositjes së koktejeve Choco Lite në Tiranë

Ju mund të porosisni koktej me çokollatë Choco Lite në Shqipëri tani. Me këtë mjet, shpejt do ta rregulloni figurën tuaj. E gjithë Shqipëria po flet për një produkt të ri dobësues. Pas marrjes së parcelës, mund të paguani për të pasi të keni marrë ose në ndërlidhës. Kostoja e saktë e dërgimit të një pakoje nga një postier në adresën e specifikuar mund të jetë e ndryshme në qytete të ndryshme, kontrolloni koston e dorëzimit në Tiranë me telefon. Nëse dëshironi të humbni peshë, një produkt efektiv Choco Lite do t'ju ndihmojë për këtë!

Këtu janë udhëzimet e hollësishme të porositjes:

 1. Shkoni në faqen zyrtare të internetit dhe lini një kërkesë në faqen tonë zyrtare, lini informacionin tuaj të kontaktit atje. Brenda 15 minutash menaxheri do t'ju telefonojë për të konfirmuar porosinë.
 2. Specialisti ynë do t'ju telefonojë, do t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja dhe do t'ju ndihmojë të bëni një porosi, të rregulloni dorëzimin.
 3. Pas dorëzimit, pagesa pas marrjes së porosisë me postë.

Humbja e peshës me një koktej çokollate do të fillojë pothuajse menjëherë. Ju do të shihni se sa e lehtë është të filloni humbje efektive dhe intensive të peshës.

Nxitoni të porosisni me 50% zbritje. Kohëzgjatja e promovimit është e kufizuar. Ju keni mundësinë të blini një koktej hollimi me çokollatë, një pije plotësisht e sigurt me kakao për humbje peshe mund të porositeni në Tiranë për vetëm 4490 Lek.

Qytetet e tjera në Shqipëri ku mund të blini Choco Lite

Qytetet në Shqipëri ku mund të blini Choco Lite

Qytetet në Shqipëri

Shqyrtime rreth Choco Lite në Tiranë

 • Amarildo
  Për një kohë të gjatë nuk mund të liroja 10 kg, gjë që më pengoi të jetoja. Kam porositur pije me çokollatë Choco Lite në internet në faqen zyrtare të prodhuesit. Kam paguar me postë. Për një muaj hoqa qafe 8 kg. Bëra një pushim, rregullova ushqimin, pas një muaji përsërita kursin dhe shpëtova edhe 8 kg të tjera.
  Choco Lite
 • Anisa
  Unë kurrë nuk kam qenë mbipeshë, por pas lindjes së fëmijës tim të dytë, 10 kg shtesë nuk shkon askund. Vendosa të blej një pije me çokollatë Choco Lite. Kam hequr qafe 9 kg brenda një muaji.
  Choco Lite
 • Arijan
  Choco Lite Chocolate Shake është perfekt për përdorim të përditshëm dhe nuk ka shenja anësore. Për një muaj i hoqa qafe 10 kg dhe tani jam e lumtur!
  Choco Lite
 • Anisa
  Pija me çokollatë Choco Lite pastron menjëherë trupin nga toksinat dhe normalizon stomakun, duke përshpejtuar metabolizmin. Kam humbur 5 kg për 2 javë dhe jam i kënaqur me rezultatin.
  Choco Lite
 • Amarildo
  Kokteili me çokollatë Choco Lite nuk konsiderohet si një shtesë dietike dhe nuk përmban ndonjë përbërës kimik. Përbërësit kryesorë janë kafeja jeshile, manaferrat goji dhe kërpudhat lingzhi. Në 2 javë arrita të humbas 5 kg.
  Choco Lite